درباره ما

شرکت صنعت بنا ماشین را بیشتر بشناسید

مدیر عامل

آقای محمد حسین شایانفر

IMG_75301

شرکت صنعت بنا ماشین

شرکت صنعت بنا ماشین به پشتوانه سالها فعالیت گروه صنعتی بنا به منظور تامین ماشین آلات راهسازی ومعدنی مشتمل بر لودر های چرخ لاستیکی ، بیل های مکانیکی چرخ زنجیری ولاستیکی ،بلدوزرهای چرخ زنجیری ، دامپ تراک و شاول های معدنی در سایز ها و تناژ های کاری گوناگون ، اقدام به عقد قرارداد واخذ نمایندگی رسمی فروش وخدمات پس از فروش با شرکت سوئیسی – آلمانی لیبهر (LIEBHERR) نموده است.

به همین جهت به تاسیس دفتر مرکزی در تهران واحداث مرکز خدمات پس از فروش با دوسوله کارگاهی ، یک سوله انبار و ساختمان اداری در فضایی حدود ۵۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی شمس آباد تهران و تجهیز آن به پیشرفته ترین ابزار آلات  فنی مطابق با استاندارد های شرکت لیبهر مبادرت نموده وعزم آن دارد تا در راستای خدمت رسانی به صنایع عمرانی، معدنی و راهسازی کشور عزیزمان ایران همت گمارد.

بدیهی است در آینده ای نه چندان دور نسبت به احداث مراکز خدمات پس از فروش در سایر استانها برحسب ضرورت اقدام خواهد نمود.

شرکت LIEBHERR

این شرکت در سال ۱۹۴۹ میلادی  توسط آقای هانس لیبهر و با اختراع جرثقیل های بلند (Tower Crane) پایه گذاری گردید. لیبهر طی سالیان متمادی و به همراه تیم مرکزی خود وارد عرصه وسیعی از فعالیت های صنعتی شامل جرثقیل های موبایل ، ماشین آلات معدنی و راه سازی وخدمات هوا و فضا گردیده و خود را در زمان کوتاهی در زمره بزرگترین برند های مطرح و معتبر دنیا قرار داده است .

بخش ماشین آلات راه سازی و معدنی لیبهر با استفاده از فن آوری های نو آورانه وپیشرفته کشور آلمان وهمچنین سادگی در طراحی محصولات به عنوان پرچم دار این صنعت در میان مصرف کنندگان قرار گرفته است.

وجود صدها کارخانه تولیدی و مراکز خدمات پس از فروش مجهز در بیش از ۵۰ کشور دنیا از جمله اقدامات شرکت لیبهر در پشتیبانی محصولات خود در سراسر جهان می باشد.

درباره گروه صنعتی بنا

این گروه با برخورداری از دهها سال تجارب ارزشمند و فعالیت در عرصه صنعت ، هم اکنون دارای کارخانجات موتور سیکلت سازی ، صنایع غذایی ،سالنهای پیشرفته ومدرن مرغداری ،صنایع شیمیایی و نیروگاه خورشیدی می باشد، اینک شرکت صنعت بنا ماشین از مجموعه این گروه و با برخورداری از معادن کرومیت ، مس و … به امر اکتشاف و استخراج معادن اشتغال دارد و ورود ماشین آلات معدنی ، راهسازی لیبهر را هدف اصلی فعالیت خود قرار داده است و تحقق اهداف خود را بر پایه کمک به اقتصاد ملی ، کارآفرینی و اشتغال ، مشتری مداری و رشد و تعالی جوانان متخصص کشور استوار نموده است.

مدیریت شرکت بر این باور است که با استعانت از خداوند متعال ،تلاش کارکنان و نمایندگی های فروش ، شکوفایی اقتصاد ملی در بخش خصوصی را شاهد خواهیم بود و دستیابی به این هدف عالی را ماموریت خود می داند.

فعالیت های ما

پروژه های ساختمانی و معدنی

انجام پروزه های ساختمانی و معدنی با جدیدترین ماشیت آلات سنگین ساخت کشور آلمان

گروه فنی

پشتیبانی و خدمات پس از فروش با استفاده از نیروی انسانی مجرب

ماشین آلات

فروش و واردات انواع ماشین آلات سنگین Liebherr

 با ما در تماس باشید و ما را از نظرات و پیشنهادات خود مطلع فرمایید …